Bajkove animacje.

• 2023-12-08 11:39:08
  • Przedszkole,

Dnia 22.11.2023 r., do  najmłodszej grupy przedszkolaków,tzn. Minionków, przyjechały panie z „Bajkovymi animacjami”. W programie przewidziano mnóstwo  gier i zabaw ruchowych przy muzyce. Zabawy z chustą animacyjną i kolorowymi piłeczkami. Ogromne bańki mydlane, zwierzątka z baloników oraz mnóstwo innych atrakcji. Niespodzianką były również odwiedziny specjalnego gościa- Minionka. Dzieci były zachwycone. Wspólnie z paniami bawiły się i tańczyły,a na koniec pozowały do zdjęć.

Bajkove animacje.

Bajkove animacje. zdjecie 0 Bajkove animacje. zdjecie 1 Bajkove animacje. zdjecie 2 Bajkove animacje. zdjecie 3 Bajkove animacje. zdjecie 4 Bajkove animacje. zdjecie 5 Bajkove animacje. zdjecie 6 Bajkove animacje. zdjecie 7 Bajkove animacje. zdjecie 8 Bajkove animacje. zdjecie 9 Bajkove animacje. zdjecie 10 Bajkove animacje. zdjecie 11